بهینه سازی سایت و سئو در مشهد

پیشنهاد اول گوگل باش!

مجموعه آرنیک وب به منظور رشد کسب و کار و دیده‌شدن در نتایج برتر گوگل، خدمات سئو در مشهد را به شما ارائه می‌دهد. سئو فرآیندی زمانبر و مستمر است که در طی این مسیر تمامی اقدامات لازم برای بهینه‌سازی سایت انجام می‌شود.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت در مشهد

اگر سئوی وب سایت خود را به تیم حرفه‌ای نسپارید، نه تنها نتیجه دلخواه را کسب نخواهید کرد بلکه مهم‌تر از آن ممکن است توسط گوگل جریمه شوید و دیگر شانس بودن در صفحه اول گوگل را از دست بدهید! در واقع بکارگیری اصول سئو به صورت صحیح باعث می‌شود تا وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل دیده شود و با افزایش ترافیک، فروش بیشتری را تجربه کنید.

بهترین شرکت سئو در مشهد

با توجه به وجود شرکت‌های بزرگ و متعدد در زمینه سئو، انتخاب بهترین شرکت سئو در مشهد برای برخی از افراد چالش‌برانگیز است. برای انتخاب بهترین شرکت سئو در مشهد و یا اقصی نقاط ایران، باید به فاکتورهای مختلفی ازجمله انجام سئو به روش کلاه سفید و عدم استفاده از تکنیک‌های کلاه سیاه توجه کرد. فرایند سئو توسط تیم سئوی آرنیک وب کلاه سفید خواهد بود و نهایت به سمت کلاه خاکستری میل می‌کند، انجام سئو کلاه سیاه توسط این مجموعه انجام نخواهد گرفت.

خدمات سئو در مشهد با مجموعه آرنیک وب

سئو داخلی

سئو داخلی به مجموعه اقدامات شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، لینک‌سازی داخلی سایت ، تدوین استراتژی محتوا و تولید محتوا می‌گویند. سئو داخلی، مجموعه اقدامات و قواعدی است که درون سایت به کار می‌رود تا با بهبود تجربه کاربری و استفاده از محتوای مفید به درک درست و راحت صفحه توسط گوگل و کاربر منجر می‌شود.

سئو خارجی

شما برای اینکه بتوانید به جایگاه نخست موتورهای جست‌وجو برسید باید در کنار تولید محتوای سئو شده و ارزشمند، با رقبا و سایت‌های قدیمی‌تر نیز رقابت کنید. به خاطر بسپارید لینک سازی خارجی مانند لبه یک پرتگاه است که اگر توسط تیم حرفه‌ای صورت نگیرد، امکان جریمه‌شدن وب سایت شما وجود دارد. ما در آرنیک وب با سال‌ها تجربه، لینک‌سازی خارجی را بارعایت تمامی نکات مهم و حیاتی انجام می‌دهیم.

سئو تکنیکال

یکی دیگر از خدمات شرکت آرنیک وب، سئو تکنیکال (technical seo) است که به محتوا ارتباطی ندارد و به زیرساخت سایت از نظر فنی توجه دارد و باید توسط تیم فنی آرنیک وب انجام شود. سئو تکنیکال به معنای بهینه‌سازی وب سایت برای موتور جستجوی گوگل است تا ربات‌ها بتوانند صفحات سایت شما را راحت‌تر و سریع‌تر خزش و ایندکس کنند.

چر سایت خود را سئو کنیم؟ افزایش فروش وبسایت افزایش ورودی ارگانیگ سایت رسیدن سایت به نتایج اول گوگل  افزایش زنگ خور سایت شما

گام به گام خدمات سئو در مشهد با آرنیک وب

بعد از شروع پروژه تمامی مراحل زیر را در وبسایت شما پیاده سازی میکنیم

آنالیز کامل سایت شما

تیم تخصصی ما در اولین مرحله از سئو در مشهد پس از ثبت سفارش اجرای پروژه سئو در آرنیک وب وبسایت شما را بررسی می‌کند و دید صحیحی از اصول بهینه‌سازی وبسایت را به شما ارائه می‌دهد. این مشاوره به ما کمک می‌کند تا با بهینه‌سازی سایت خود با آخرین تغییرات گوگل آشنا شوید. شما می‌توانید تمامی سوالات خود در رابطه با سئو و بهینه‌سازی وبسایت را از تیم تخصصی ارنیک وب بپرسید و کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

تحلیل رقبا سئو در مشهد و کل ایران

آنالیز و بررسی رقبا یکی از مهم‌ترین مراحل سئو در مشهد و کل ایران است و یک تجزیه و تحلیل حرفه‌ای می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را در حوزه کسب و کارتان، در اختیار شما قرار دهد. تجزیه و تحلیل رقبا شامل بررسی لینک‌ها، کلمات کلیدی، محتواهای تولیدشده و مواردی از این قبیل می‌شود. در واقع تحلیل و بررسی رقبا در سئو (SEO Competitor Analysis) شامل هر عملکردی است که در سایت شرکت‌های رقیب انجام می‌گردد.

جستجوی کلمات کلیدی به طور اصولی

متخصصین آرنیک وب در این مرحله، بررسی کلمات و عبارات کلیدی را در دستور کار قرار می‌دهند. جست‌وجوی کلمات کلیدی به طور اصولی باعث می‌شود تا متوجه شویم مخاطب هدف وبسایت به دنبال چه اطلاعاتی هستند و برای پیدا کردن آن‌ها چه کلماتی را جست‌وجو می‌کند. در صورتی که این تحقیق به صورت اصولی و درست انجام شود، مخاطبین خود را می‌توانید بهتر بشناسید و وضعیت وبسایت شما بهبود می‌یابد.

تدوین استراتژی سئو

متخصصین سئو در مرحله بعد اجرای پروژه سئو در مشهد، استراتژی سئو را تدوین می‌کنند. در این مرحله، بخش‌های مختلف سئوی وبسایت شما سازماندهی می‌شوند تا شانس رتبه گرفتن در نتایج موتور جست‌وجوی گوگل افزایش یابد. در واقع تدوین استراتژی سئو به معنای بررسی اهداف مشخص و سپس تعیین مسیر بهینه برای رسیدن به اهداف است. تدوین استراتژی سئو به طور صحیح باعث می‌شود تا در مسیر درست گام برداریم و بتوانیم زودتر به اهداف مدنظرمان دست پیدا کنیم.

شناسایی و رفع اشکالات فنی سایت (سئو تکنیکال)

پس از مشخص شدن جایگاه وبسایت، به سراغ اجرای اصول سئو تکنیکال می‌رویم و اشکالات فنی وبسایت شناسایی و به صورت اصولی رفع می‌شوند. این مرحله یک گام بسیار مهم در فرآیند سئو در مشهد به شمار می‌رود و هدف اصلی آن بهینه‌سازی زیرساخت وبسایت است. متخصص سئو در سئوی فنی یا تکنیکال سعی می‌کند در وبسایت شما مواردی از قبیل سرعت سایت، طراحی موبایل‌پسند و سایر موارد فنی سایت را انجام دهد.

افزایش سرعت سایت مزیت سئو

هنگامی که سرعت وبسایت شما بالا باشد، باعث می‌شود تا کاربر از صفحه سایت شما خارج نشود و زمان بیشتری را در وبسایت صرف کند. با توجه به رقابت بالای وبسایت‌ها مخصوصا سایت های فروشگاهی، سرعت وبسایت بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. متخصصان سئو در آرنیک وب برای افزایش سرعت سایت شما از موارد مختلفی استفاده می‌کنند. از این موارد می‌توان به استفاده از هاست مناسب، طراحی سایت و کدنویسی صحیح، فشرده کردن خروجی سرور، بهینه کردن ویدئوها و تصاویر و غیره اشاره نمود.

سئو داخلی (تولید محتوا و لینک سازی داخلی)

متخصصین سئو در مرحله بعد، سئوی داخلی وبسایت را انجام می‌دهند. موفقیت در سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل بدون در نظر گرفتن سئوی داخلی و تولید محتوای کاربرپسند غیرممکن خواهد بود. سئوی محتوا یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو داخلی به شمار می‌رود. در این مرحله اقدامات مختلفی از جمله شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، لینک‌سازی داخلی به صورت اصولی، تولید محتوای ارزشمند و غیره انجام می‌شود.

بک لینک سازی خارجی

در مرحله بعد لازم است تا بک لینک‌سازی خارجی انجام شود که شامل لینک‌هایی است که از سایت‌های دیگر به وبسایت شما داده می‌شوند. این لینک‌‌ها برخلاف لینک‌سازی داخلی، از سایت‌های دیگر به سایت ما داده می‌شود. لینک‌سازی خارجی روشی است که با استفاده از آن میتوانیم به اعتبار سایت خود کمک کنیم.

ارائه گزارش های ماهیانه SEO

ارنیک وب در پایان هرماه یک گزارش شفاف در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در این گزارش‌ها می‌توانید اقدامات صورت گرفته، نتایج و تاثیر هر کدام و همچنین وضعیت خروجی کسب و کارتان را مشاهده کنید.

مزایا سئو وب سایت

افزایش فروش سایت با سئو

یکی از مهم‌ترین مزایایی که سئوی وبسایت برای شما دارد، افزایش فروش، سود و تبلیغ کسب و کارتان است. این موضوع، اتفاقی است که شما هر روز به آن نیاز دارید و باعث می‌شود تا مشتریان به وبسایت شما مراجعه کنند. متخصصین سئو در آرنیک وب با استفاده از ترفندهای مختلف اعم از استفاده کلیدواژه‌های مناسب و تدوین استراتژی سئو، رتبه وبسایت شما را در موتورهای جست‌وجو بهبود می‌بخشند. با تثبیت شدن موقعیت وبسایت شما در موتورهای جست وجو، مشتریان زیادی به کسب و کارتان جذب می‌شوند و در نتیجه بازدید وبسایت به صورت هدفمند افزایش می‌یابد.

بازاریابی مقرون به صرفه

بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جست‌وجو به مراتب ارزان‌تر از انجام تبلیغات و سایر روش‌های بازاریابی است. شما در این روش تنها با یک شرکت معتبر در ارتباط خواهید بود و تمامی کارهای سئوی خود را به شرکت خواهید سپرد. با اینکه نتیجه گرفتن از سئوی وبسایت ممکن است در برخی موارد زمانبر باشد ولی ماندگاری و اعتبار آن باعث می‌شود که بسیار ارزشمند به شمار رود. بسیاری از مدیران و کاربران برای اینکه لینک آن‌ها در صفحه اول قرار گیرد، به گوگل پول می‌دهند ولی شما تنها با سئوی اصولی وبسایت می‌توانید این کار را انجام دهید.

افزایش اعتبار برند با سئو

امروزه بسیاری از مردم، راهنمایی از موتورهای جست‌وجو از جمله گوگل را منبع موثقی می‌دانند و به نوعی به آن اعتماد دارند. درنتیجه پیشنهادات گوگل برای کاربر ارزشمند است و هنگامی که رتبه وبسایت شما در صفحات اول گوگل باشد، اعتبار و اعتماد شما نزد کاربران افزایش چشمگیری خواهد داشت. طبق بررسی‌های انجام شده، سئوی سایت، تعیین‌کننده تصمیمات کاربران در زمینه بسیاری از خریدها و تصمیماتشان است.

بدون محدودیت زمانی

سئو در مشهد یک استراتژی بلندمدت و بدون محدودیت زمانی را برای شما فراهم می‌کند. به نوعی شرکت شما می‌تواند از این استراتژی پویا و زنده برای مدت زیادی بهره ببرد. یک فرآیند شبانه‌روزی و همیشگی که در راستای رشد وبسایت شما به صورت مستمر حرکت می‌نماید. شما با استفاده از سایر روش‌های بازاریابی مانند گوگل ادز به یک بازه زمانی خاص محدود می‌شوید در حالی‌که سئو اینگونه نیست!

اهمیت سئو وبسایت

با گسترش کسب و کارهای دیجیتال، اهمیت سئو وب سایت برای موتورهای جست‌وجو گوگل بیشتر از گذشته شده است و به نوعی امروزه سئو یک نیاز اساسی در بازاریابی و تجارت آنلاین امروزه به شمار می‌رود. اکثر کاربران فضای اینترنت، روی نتایج برتر کلیک می‌کنند و شما برای افزایش بازدیدکنندگان وبسایت خود نیاز دارید تا جز 10 لینک اول نتایج گوگل باشید.  سئو در شرکت آرنیک وب به صورت اصولی و درست اجرا می‌شود و باعث می‌گردد تا تجربه کاربر و رضایت مخاطبین بهبود یابد. هنگامی که کاربران در نتیجه جست‌وجوهای خود، وبسایت شما را در نتایج اولیه مشاهده کنند، بهتر می‌توانند به وبسایت شما اعتماد نمایند. دقت داشته باشید که شما با توجه به اینکه الگوریتم گوگل مدام تغییر می‌کند و از طرف دیگر، رقبای شما هم بیکار ننشسته‌اند، نباید سئوی وبسایت را متوقف نمایید. سئو در مشهد یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و ارزان‌تر نسبت به سایر روش‌های بازاریابی است و تمامی کسب و کارهای کوچک و بزرگ به آن نیاز خواهند داشت.

کسانی که به ما اعتماد کردند

اهمیت مشاوره حضوری سئو در مشهد

کسب و کارهای آنلاین و حرفه‌ای از زمان خرید دامنه و هاست تا زمان پیاده‌سازی تکنیک‌های سئو اعم از رپورتاژ و خرید بک لینک نیاز به مشاوره سئو دارند. در واقع دریافت مشاوره سئو یک نیاز همیشگی محسوب می‌شود و شما می‌توانید تاثیر آن را بر روی نتایج مشخص مشاهده کنید. در ادامه بخشی از پروسه مشاوره سئو در مشهد را مشاهده می‌کنیم:

جلسه پرسش و پاسخ با صاحب کسب و کار

تعیین اهداف و انتظارات از سایت

شناخت مخاطب هدف

تحقیق کلمات کلیدی

تحلیل سئو رقبا

بررسی بک‌لینک‌ها

اولویت‌بندی اقدامات و ایده‌ها

ارائه تقویم محتوایی ماهانه

پیاده‌سازی تکنیک و ترفندهای سئو

بررسی و تحلیل آمار و نتایج

ارائه گزارشات به صورت کتبی و تلفنی

مشاوره برای دیزاین و طراحی سایت

مشاوره با متخصصین آرنیک وب در روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که در این بین مشاوره حضوری را می‌توان موثرترین روش مشاوره نام برد. شما در مشاوره حضوری می‌توانید مقصود خود را بهتر به کارشناسان مجموعه برسانید. دقت داشته باشید که مشاوره سئو در مرحله اول به صورت رایگان انجام می‌شود و شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه مشاوره حضوری و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

نیاز به دریافت مشاوره کسب و کار در مشهد دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان به صورت حضوری و تلفنی ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید:

نیاز به دریافت مشاوره کسب و کار در مشهد دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان به صورت حضوری و تلفنی ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید:

سوالات متداول

1.هزینه سئو سایت چقدر است؟

قیمت سئو در مشهد برای هر پروژه و سایتی متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله نوع سایت، حوزه فعالیت، وضعیت کنونی وبسایت و غیره بستگی دارد.

2. قیمت سئو سایت در مشهد با بقیه شهرها فرق میکنه؟

قیمت سئوی وبسایت در مشهد با سایر شهرها تفاوتی ندارد و خیالتان از این بابت راحت باشد. شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سئو وبسایت در مشهد با کارشناسان آرنیک وب در تماس باشید.

3.سئو سایت چقدر طول می کشد؟

در حالت کلی عوامل زیادی بر مدت زمان انجام سئو تاثیر می‌گذارند ولی به طور متوسط یک تا 6 ماه طول می‌کشد تا به نتیجه مورد انتظار خود برسید.

4.ضمانت صفحه اول یا رتبه اول را می‌دهید؟

قرار گرفتن در صفحه اول نتایج موتور جست‌وجوی گوگل به عوامل مختلفی بستگی دارد که سئوی وبسایت به شما کمک می‌کند در این جایگاه قرار بگیرید.

5.مراحل درخواست سئو در مشهد چگونه است؟

جهت ارتباط با آرنیک وب و دریافت مشاوره سئو حضوری و یا تلفنی در مشهد و یا هرشهر دیگری که هستید، تنها کافیست اطلاعات تماس خود را از طریق فرم مشاوره تکمیل کنید. 

 

برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه

جهت دریافت کد تخفیف اطلاعات خودتان را وارد نمایید

برای دریافت مشاوره رایگان به صورت حضوری و تلفنی ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید:

سبد خرید
سبد خرید شما خالی است!

سبد خرید شما خالی است!

در حافظه موقت کپی شد