طراحی سایت در مشهد

طراحی انواع وب سایت فروشگاهی، شرکتی و خدماتی

طراحی سایت اولین گام برای ورود به بازاریابی دیجیتال در عصر امروز است! نداشتن وب سایت در دنیای الان به معنای از دست دادن مشتریان بالقوه کسب و کارتان است.

طراحی وب‌سایت حرفه‌ای باعث می‌شود تا محصولات و خدمات خود را به صورت واضح برای مشتریان‌تان ترسیم کنید.

golden-frame-min

طراحی انواع سایت خدماتی، فروشگاهی و شرکتی در مشهد

حتما برایتان پیش آمده که وارد یک وب‌سایت شوید و با نگاه اول، به‌هم‌ریختگی و تم نه‌چندان مناسب صفحات آن شما را اذیت کند؟ فراموش نکنید که وب سایت اولین نقطه تماس مشتریان بالقوه بابرند شماست! طراحی سایت حرفه‌ای باعث می‌شود هم ارزش‌ها و پیام‌های شرکت را منعکس کنید و هم در این بازار شلوغ، خاص بدرخشید.

صاحبین کسب و کار..!

اگر صاحب کسب و کار هستید، بخش بزرگی از بازار در صورتیکه سایت نداشته باشید، روی محصولات و خدمات شما حساب باز نمی‌کنند! ما در تیم طراحان حرفه‌ای آرنیک وب با نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه طراحی انواع وب سایت فروشگاهی، خدماتی، شرکتی و سازمانی برآن هستیم تا کسب و کارتان را به بهترین نحو به مشتریان‌تان معرفی کنیم و به افزایش اعتبار کسب و کارتان کمک کنیم.

نمونه کار های خلاق..!

حتما پول و زمان شما ارزش این را دارد که برای دیدن نمونه کارهای شرکت طراحی سایت در مشهد وقت بگذارید تا بهترین تصمیم را بگیرید! شما می‌توانید در ادامه نمونه کارهای طراحی سایت را که توسط تیم آرنیک وب طراحی شده است، ببینید. با ما زیبایی و کیفیت را تجربه کنید!

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد کار چندان آسانی نیست! بهترین شرکت طراحی وبسایت باید به نکات مختلفی ازجمله طراحی کاربرپسند، موبایل پسند، متناسب بابرندینگ و نکات سئو توجه کند.

شرکت آرنیک وب با سابقه بالا و استفاده از کارشناسان متخصص در زمینه طراحی سایت یکی از بهترین گزینه‌های شما خواهد بود. با بررسی رزومه شرکت به خوبی متوجه فعالیت بالای آن و داشتن یک رزومه درخشان خواهید شد.

golden-flower

نمونه کارهای طراحی سایت خدماتی، فروشگاهی و شرکتی ارنیک وب در مشهد

golden-frame-min

پلن های قیمت طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی و شرکتی آرنیک وب در مشهد

هزینه و قیمت طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف از نظر موضوعی متفاوت است و برای طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی و شرکتی باید انتظار تفاوت قیمت را داشته باشید. به همین منظور مجموعه آرنیک وب پلن‌های مختلفی را برای هزینه طراحی سایت در مشهد به شما ارائه می‌دهد. پلن های قیمت طراحی سایت از ویژگی‌ها و خدمات مختلفی هستند که شما می‌توانید با ارتباط با کارشناسان ارنیک وب اطلاعات بیشتری به دست آورید.

golden-frame-min
golden-flower

قیمت طراحی سایت شرکتی

میلیون تومان 10
 • ۱۰ گیگ هاست
 • دامنه ir رایگان
 • ssl رایگان

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

میلیون تومان 15
 • ۱۰ گیگ هاست
 • دامنه ir رایگان
 • ssl رایگان

قیمت طراحی سایت خبری و مجله

میلیون تومان 15
 • ۱۰ گیگ هاست
 • دامنه ir رایگان
 • ssl رایگان

قیمت و هزینه طراحی سایت در مشهد

قیمت و هزینه طراحی سایت در مشهد با توجه به فاکتورهای مختلف، متفاوت خواهد بود. البته شما می‌توانید با مشاهده پلن‌های قیمت طراحی وبسایت، آشنایی کلی با قیمت‌های طراحی سایت داشته باشید. در حالت کلی برای برآورد هزینه و قیمت طراحی سایت، طراح وبسایت امکاناتی که برای وبسایت نیاز است را به واحد فروش اعلام می‌کند و بدین شکل پس از نیازسنجی و امکان‌سنجی فنی، هزینه نهایی مشخص می شود. قیمت طراحی وبسایت در مشهد از 10 تا 150 میلیون تومان متغیر است و عوامل مختلفی بر هزینه طراحی تاثیر می‌گذارند. از فاکتورهای موثر در قیمت‌گذاری طراحی سایت می‌توان به ریسپانسیو بودن سایت، نوع سایت اعم از فروشگاهی یا خدماتی، زیرساخت‌های مدنظر، خدمات ارائه شده و غیره اشاره کرد.

طراحی سایت در مشهد با شرایط اقساطی

در صورتی که هر کدام از پکیج‌ها یا پلن‌های قیمت طراحی وبسایت در مشهد برایتان هزینه بالایی در بر دارد، نگران این موضوع نباشید. یکی از خدمات ویژه آرنیک وب ارائه طراحی سایت با شرایط اقساطی است که شما در این روش می‌توانید در چند مرحله هزینه طراحی وبسایت در مشهد را پرداخت کنید. شما در این روش قسط اول را در ابتدای پروژه پرداخت می‌کنید و الباقی اقساط در زمان مشخص شده دریافت می‌شود.

golden-flower

چرا برای طراحی سایت در مشهد سراغ آرنیک وب برویم؟

نمونه کارهای ما نشاندهنده این است که ما حرفی برای گفتن داریم!

golden-frame-min
نمونه کار های خلاق..!

شرکت ارنیک وب با داشتن نمونه کارهای متعدد کوچک و بزرگ نشان داده است که از سیستم طراحی و خلاقیت بالایی در تیم برخوردار است. شما تنها کافیست با مشاهده رزومه و نمونه کارهای طراحی سایت شرکت، از طراحی سایت حرفه‌ای در حوزه‌های مختلف مطمئن شوید.

طراحی و عملکرد قدرتمند

با توجه به اینکه وبسایت مجموعه نشان‌دهنده محصولات، خدمات و در نهایت برند شماست، بنابراین باید کیفیت بصری جذاب و حرفه‌ای داشته باشد. از طرفی داشتن طراحی زیبا در کنار سرعت و امنیت می‌تواند بهترین تجربه را برای مخاطبان شما رقم بزند. بدین منظور، کارشناسان و متخصصین ارنیک وب، در طراحی سایت تمامی این نکات را رعایت می‌کند.

مشاوره صحیح

مشاوران حرفه‌ای آرنیک وب در جهت منافع کسب وکارتان به صورت دلسوزانه مشاوره می‌دهند و با برگزاری جلسات مختلف حضوری در مشهد، پیشنهادات خود را مطرح می‌کنند.

کاربری آسان
یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد طراحی ساختاری ساده در سایت برای جهت‌دهی به مخاطب است. آرنیک وب با برقراری امکان جست‌وجو بین مطلب سایت، به بهبود تجربه کاربر (UX) کمک زیادی می‌کند. این مجموعه همواره در طراحی وب سایت در مشهد راحتی کاربر و تجربه وی را جزو مهم‌ترین اصول طراحی سایت های خود قرار می‌دهد.
بهینه سازی شده برای موبایل

بهینه سازی وبسایت برای تلفن‌های همراه باعث می‌شود تجربه کاربری و رتبه سایت بهبود یابد که مجموعه آرنیک وب این کار را به نحو احسنت انجام می‌دهد. امروزه ریسپانسیو بودن وبسایت برای صفحات موبایل جزو اصولی‌ترین مراحل خدمات طراحی سایت در مشهد به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید رشد وبسایت خود در رتبه‌بندی گوگل سریع‌تر انجام گیرد، بهتر است طراحی واکنش‌گرا (ریسپانسیو) را در اولویت قرار دهید.

طراحی سایتی بهینه برای گوگل و شبکه های اجتماعی

امروزه به دلیل فعالیت و تعامل بسیاری از شرکت‌ها در شبکه های اجتماعی، لازم است تا برای رشد برند خود، طراحی سایت را برای گوگل و شبکه‌های اجتماعی نیز انجام دهید. جست‌وجوی کاربران براساس کلمات کلیدی و فعالیت و تعامل شرکت شما در شبکه‌های اجتماعی باعث کسب ترافیک می‌شود.

پشتیبانی قوی
ارنیک وب همیشه در تلاش است تا در طراحی سایت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش را به صورت مطلوبی ارائه دهد. ارتباط با یک شرکت ضعیف در پشتیبانی باعث می‌شود تا اضافه کردن ویژگی‌های بیشتر به سایت به مشکل برخورد کنید. یکی از مشخصه‌های بهترین شرکت طراحی وبسایت در مشهد، ارائه پشتیبانی قوی و بلندمدت است که در این رابطه توصیه می‌کنیم با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار نمائید.
قیمت مناسب
یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه آرنیک وب طراحی سایت ارزان در مشهد است و بسیاری از خدمات را با قیمت و کیفیت متناسبی ارائه می‌دهد. البته برای یک طراحی سایت حرفه‌ای در کنار ارائه خدمات مازاد، یونیک و با خلاقیت بالا، نباید انتظار قیمت‌های پائینی داشته باشید. شما می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار کنید.
طراحی سایت با اصول سئو
 • رعایت ساختار لینک بیلدینگ قابل خزش
 • بهینه سازی سایت از نظر سرعت
 • طراحی موبایل فرندلی
golden-flower

گام به گام طراحی سایت در مشهد با ارنیک وب

طراحی سایت در آرنیک وب مراحل و روال مشخصی دارد که یکی پس از دیگری تا زمان پیاده‌سازی طی می‌شود. در این بخش، مراحل کار درخواست و مشاوره طراحی سایت در مشهد را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

golden-frame-min

چه نوع سایت فروشگاهی، خدماتی و یا شرکتی مناسب کسب و کار شماست؟

در مرحله اول مشخص می‌شود که حوزه فعالیت شما چیست و با چه نوع سایتی (فروشگاهی، خدماتی و یا شرکتی) به هدف خود خواهید رسید؟ دقت داشته باشید که طراحی سایت فروشگاهی، فرآیندی است که به واسطه آن شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در دنیای آنلاین حضور داشته باشند و محصولات خود را به فروش برسانند. سایت‌های خدماتی مشاغل و تخصص‌های زیادی را در بر می‌گیرند و برای معرفی خدمات خود و یا دریافت سفارش خدماتی می‌توانند طراحی سایت خدماتی را در دستور کار قرار دهند. همچنین آرنیک وب می‌تواند وبسایتی را مختص شرکت شما طراحی کند که بتوانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید که به این فرآیند، طراحی سایت شرکتی می‌گویند.

ارائه پیشنهادات و نظرات کارشناس طراحی سایت ارنیک وب

کارشناس طراحی سایت ارنیک وب با استخراج نیازمندی‌های پروژه، بررسی می‌کند که سایت شما چه امکاناتی را باید به کاربران ارائه دهد و نیازهای کاربران به چه صورت برطرف می‌شود. در این راستا، پس از نظرسنجی و دریافت درخواست‌های کارفرما، تیم فنی به بررسی و تحلیل محتوای گردآوری‌شده می‌پردازد و بهترین روش‌ها را جهت ارائه آن‌ها به شما پیشنهاد می‌دهد. شما می‌توانید در این مرحله از تجربیات ارزشمند طراحان ما بهره‌مند شوید.

قیمت گذاری پروژه

آرنیک وب در این مرحله برآورد هزینه را با توجه به جزئیات پروژه انجام می‌دهد. درواقع قیمت طراحی سایت در مشهد به موضوعات مختلفی بستگی دارد و کارشناسان مجموعه با بررسی جزئیات مختلف و خواسته‌های کارفرما تعرفه نهایی را مشخص می‌کند.

عقد قرارداد سایت با ارنیک وب

در مرحله بعد، آرنیک وب به منظور مکتوب شدن تمامی گفته‌ها و شنیده‌ها، قراردادی را با شما منعقد می‌کند. عقد قرارداد طراحی سایت در مشهد اصول ظریفی دارد که باید به همه آن‌ها توجه داشته باشید. عدم توجه به این اصول ممکن است باعث شود که قرارداد از نظر قانونی ارزشی نداشته باشد. در قرارداد طراحی سایت، مشخصات طرفین اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی به طور کامل ذکر می‌شود. همچنین شرایط فسخ، تحویل در موعد دیرتر یا زودتر، تحویل در شرایط اضطرار و غیره به صورت کامل بیان می‌گردد.

پشتیبانی و خدمات پس از طراحی سایت ارنیک وب

مطمئنا اگر پشتیبانی وبسایت نباشد، سایت شما پس از مدتی به خاطر باگ‌های زیادی از کار می‌افتد. از طرفی، مدیریت یک وبسایت خصوصا برای اولین بار چندان ساده نیست. به همین علت طراحی سایت بدون پشتیبانی و خدمات پس از طراحی وبسایت ارزشی ندارد. آرنیک وب با رعایت این موضوع و برخورداری از دانش تخصصی و تجربه، این مهم را به افرادی حرفه‌ای سپرده است. از مزایای پشتیبانی و خدمات پس از طراحی سایت ارنیک وب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
golden-flower

انواع طراحی سایت در مشهد

در حالت کلی طراحی سایت در مشهد در روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که عبارتنداز استاتیک، داینامیک و فلش. در ادامه انواع طراحی سایت در آرنیک وب با استفاده از روش‌های یاد شده را بررسی می‌کنیم.

golden-frame-min

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری، روشی کاربردی برای برقراری ارتباط شرکت‌های بازرگانی با مخاطبین خود در دنیای تجارت امروز است. طراحی وبسایت تجاری باعث می‌شود تا جنبه‌های معرفی شرکت و محصولات قابل عرضه و خدمات، ایجاد ارتباطات و مراودات تجاری بین‌المللی، خدمات پس از فروش، ثبت نام سفارش و فروش اینترنتی و غیره برای شما فراهم شود. ارنیک وب با استفاده از کارشناسان و تخصص‌های حرفه‌ای، با دید بهتری اقدام به طراحی سایت شرکت شما می‌کند.

طراحی سایت شرکتی

تبدیل شرکت شما به یک برند معروف کمک می‌کند تا تاثیرگذاری قابل توجهی در بازار داشته باشید. امروزه کاربران برای استخدام یا همکاری با یک شرکت، نام شرکت موردنظر را جست‌وجو می‌کنند تا اطلاعات مربوط به آن را دریافت نمایند. شرکت آرنیک وب با طراحی سایت شرکتی جذاب و حرفه‌ای، می‌تواند شرکت شما را به صورت منحصر به فرد در فضای اینترنت معرفی می‌کند و جلوه‌ای زیبا و جذاب به کسب و کارتان می‌بخشد.

طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به رواج خرید اینترنتی و رشد چشمگیر فروشگاه‌های آنلاین، طراحی سایت فروشگاهی می‌تواند باعث افزایش فروش محصولات شما شود. مجموعه آرنیک وب با تمرکز بر ویژگی‌های مهمی از جمله رعایت اصول طراحی UI و UX، وبسایت فروشگاهی کاربرپسند را برای شما طراحی می‌کند.

طراحی سایت شخصی

یکی دیگر از خدمات مهم طراحی سایت در مشهد طراحی سایت شخصی است. سایت شخصی یکی از بهترین روش‌ها برای اشتراک‌گذاری افکار و نظرات در دنیای دیجیتال به شمار می‌رود. شما با استفاده از وبسایت شخصی می‌توانید به معرفی خود، مهارت‌ها، نظرات و عقاید و همچنین نمونه کارهای خود بپردازید. از جمله کاربردهای طراحی سایت شخصی می‌توان به معرفی رزومه آنلاین، پورتفولیو (Portfolio)، وبلاگ شخصی، انتشار مقالات و ترجمه‌ها، آموزش شخصی و غیره اشاره کرد.

طراحی سایت تبلیغاتی

سایت تبلیغاتی به وبسایتی گفته می‌شود که مخصوص تبلیغات طراحی شده است و عموما انواع وبسایت‌ها، فروشندگان و شرکت‌های مختلف مبلغی را به صاحب سایت می‌پردازند تا بنرهای تبلیغاتی آن‌ها را در سایت تبلیغاتی قرار گیرد. برای اینکه وبسایت تبلیغاتی به صفحه اول گوگل راه پیدا کند، باید آنقدر جذاب باشد تا بازدیدکنندگان و مشتریان به دیدن تبلیغات علاقه نشان دهند.

طراحی سایت پزشکی

امروزه پزشکان برای ارائه خدمات بهتر به بیماران خود، لازم است تا طراحی سایت پزشکی را در دستور کار قرار دهند. طراحی سایت پزشکی می‌تواند رزومه کاری پزشک را در اختیار بیماران قرار دهد و این امر باعث ایجاد حس اعتماد بین پزشک و مخاطبانش می‌شود. از جمله خدماتی که مجموعه آرنیک وب با طراحی وبسایت پزشکی در اختیار شما قرار می‌دهد، می توان به معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب‌های خود، ثبت اخبار پزشکی و غیره اشاره کرد.

golden-flower

مشاوره رایگان ارنیک وب

golden-frame-min
برای استعلام قیمت فرم زیر را پر کنید

یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز، مشاوره طراحی سایت است و از طرفی شما بدون مشاوره ممکن است مسیر درستی را در پیش نگیرید. تیم تخصصی ارنیک وب به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهد و شما را در زمینه طراحی سایت راهنمایی می‌کند. مشاوره رایگان ارنیک وب به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهتر بر روی زمان‌بندی و منابع خودتان برنامه‌ریزی کنید. مشاوره اصولی با کارشناسان ارنیک وب کمک می‌کند تا تعرفه دقیق سایت خودتان را بتوانید ارزیابی نمایید. همچنین تجربه نشان داده که اکثر تعارض‌های بین مشتری و کارفرما به دلیل عدم شناخت طرفین از یکدیگر است. اینجاست که بهره‌مندی از یک مشاوره در رابطه با طراحی سایت در مشهد نقش مهمی در برطرف کردن مشکلات احتمالی و حل و فصل سوالات شما خواهد داشت.

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارها

امروزه داشتن یک وبسایت برای کسب و کارها و سازمان ها برای ایجاد حضور آنلاین و ارتباط با مخاطبان ضروری است. شما در صورتی که وبسایت نداشته باشید، بخش بزرگی از بازار را از دست می‌دهید و این گونه محصولات یا خدمات شما از دسترس آن‌ها خارج می‌شوند. همچنین طراحی وبسایت در مشهد باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر بتوانند شما را پیدا کنند و از خدمات و محصولاتتان اطلاع یابند. ساخت وبسایت، نرخ بازگشت سرمایه را برای مجموعه شما افزایش می‌دهد و شما با هزینه‌ای کمتر نسبت به تبلیغات سنتی، فروش و ارائه خدمات خود را خارج از محدوده زمان و مکان چندین برابر می‌کنید. بنابراین طراحی وبسایت برای کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است و توصیه می‌کنیم که بدین منظور با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار نمایید.

طراحی سایت حرفه ای در مشهد

مجموعه آرنیک وب برای طراحی سایت در مشهد از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای بهره می‌برد. این موضوع باعث شده است تا طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد، انواع سایت‌های شرکتی، فروشگاهی و خدماتی را برای شما فراهم کند. ارنیک وب با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و امکانات پیشرفته و همچنین با بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جست‌وجو و اعمال آخرین استانداردهای سئوی حرفه‌ای، تجربه درخشانی در زمینه طراحی سایت دارد.

golden-flower

سولات متداول

golden-frame-min

وجه تمایز کار با ارنیک وب چیست؟

طراحی سایت در آرنیک وب مشهد با رعایت تمامی اصول و نکات مربوط به طراحی، درنظرگرفتن تجربه کاری و طراحی موبایل فرندلی انجام می‌شود و شما می‌توانید هزینه طراحی سایت را به صورت اقساطی پرداخت کنید. 

هزینه طراحی پروژه شامل پشتیبانی هم میشود؟

شما در طراحی وبسایت توسط آرنیک وب از مشاوره رایگان مجموعه برخوردار می‌شوید و از طرف دیگر، پشتیبانی طراحی سایت که شامل خدمات پس از طراحی سایت نیز می‌شود، در هزینه پکیج قیمت طراحی سایت در نظر گرفته می‌شود.

تعرفه طراحی سایت در مشهد چقدر است؟

همانطور که در متن اشاره کردیم، تعرفه طراحی سایت در مشهد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد ولی در حالت کلی از 15 تا 150 میلیون تومان متغیر است.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت در ارنیک وب به چه صورت است؟

آرنیک وب برای پرداخت هزینه طراحی سایت پلن‌های مختلفی را ارائه می‌کند ولی عموما در ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود و در ادامه شما می‌توانید به صورت چند مرحله الباقی هزینه طراحی سایت را پرداخت کنید.

مدت زمان انجام پروژه چقدر است؟

مدت زمان انجام پروژه بسته به اندازه و نوع پروژه متفاوت خواهد بود که علاوه بر مشاهده در پکیج‌های طراحی سایت، کارشناس در ابتدای پروژه به شما اطلاع می‌دهد. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار کنید.

Click outside to hide the comparison bar
Compare
سبد خرید
سبد خرید شما خالی است!

سبد خرید شما خالی است!

در حافظه موقت کپی شد