5/5 - (1 امتیاز)

امروزه داشتن تنها یک وبسایت معماری نمی‌تواند پاسخگوی خدمات و پروژه‌های معماری باشد و در کنار آن باید به بهینه‌سازی سایت نیز توجه ویژه‌ای کرد. در واقع سئوی وبسایت معماری باعث می‌شود که رتبه وبسایت معماری در نتایج گوگل افزایش پیدا کند. در ادامه مطلب به بررسی‌های بیش‌تر سئو سایت معماری می‌پردازیم و توصیه می‌کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

اهمیت سئو سایت معماری

سئو سایت معماری باعث می‌شود که موتورهای جست‌وجو، صفحات وبسایت شما را پیدا و آن‌ها را ایندکس کنند. از طرفی با افزایش اعتبار لینک سایت معماری، رتبه صفحات سایت در موتورهای جست‌وجو بهبود می یابد که در نهایت کاربران زیادی به سایت شما مراجعه می‌کنند. در ادامه به بررسی مراحل سئوی سایت معماری می‌پردازیم.

 1. آنالیز یک سایت مناسب

در ابتدا سایت مورد نظر باید از لحاظ کدینگ با استانداردهای گوگل همخوانی داشته باشد که سایت‌های وردپرسی در این مورد با استانداردهای گوگل سازگارند.

 1. انتخاب کلیدواژه هدف

در مرحله از سئو سایت معماری بعد خدمات یا محصولاتی که می‌خواهید ارائه دهید را باید اولویت‌بندی کنید. در این مرحله، کلیدواژه های فرعی و اصلی مشخص می‌شوند و بر اساس اولویت‌های شما برنامه‌ریزی انجام می‌گردد.

 1. تولید محتوای متنی و تصویری مناسب

در مرحله بعد برای کلیدواژه‌های مشخص شده باید تولید محتوا انجام شود تا کاربران مناسبی برای سایت معماری جذب گردند. در واقع با تولید محتوای متنی مناسب، مطالبی را که برای کاربر مناسب است را منتشر می‌کنید و پس از مدتی کاربران بیش‌تری جذب می‌شوند.

 1. طراحی UI/UX متناسب با موضوع و مخاطب سایت.

هنگامی که کاربران وارد سایت معماری می‌شوند، خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید، باید جلوی چشم کاربران باشند. از طرفی شما باید کاربران را از لحاظ بصری راضی کنید و از قرار دادن عکس ها و رنگ های نامناسب اجتناب نمائید.

 1. لینک‌سازی داخلی و خارجی

در مرحله بعد سئو سایت معماری باید راه‌های مستقیم و غیرمستقیم برای بک لینک‌سازی را انجام دهید. راه‌های مستقیم در استراتژی لینک بیلدینگ می‌توان به اشتراک‌گذاری محتوا، ایجاد پست مهمان، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و غیره اشاره کرد. از راه‌های غیرمستقیم نیز می‌توان به لینک‌های طبیعی، ایجاد محتوای غنی و باارزش در سایت معماری اشاره نمود.

خدمات سئو سایت معماری در آرنیک وب

از خدمات سئو سایت معماری در آرنیک وب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بررسی و پیاده‌سازی جدیدترین ابزارهای تحلیلی سایت و سئو.
 • بهبود، اصلاح و بهینه‌سازی صفحات سایت معماری.
 • ارائه تولید محتوای متنی و تصویری.
 • بررسی و ویرایش URL صفحات سایت معماری.
 • بررسی و آنالیز Long tail و کلمات کلیدی.
 • لینک‌سازی دقیق و با برنامه‌ریزی منظم داخلی و خارجی.
 • پشتیبانی تخصصی و ارائه گزارش ماهیانه توسط تیم مجرب.
 • افزایش رتبه سایت در مراجع رسمی مانند الکسا.
 • آنالیز دقیق رقبا و مشاوره سئو.

سئو سایت معماری

سخن پایانی

در این مطلب اشاره کردیم که سئو سایت معماری باعث می‌شود که موتورهای جست‌وجو و کاربران راحت‌تر بتوانند بخش‌های مختلف سایت معماری را پیدا کنند. این موضوع باعث ایندکس شدن صفحات سایت شما و بهبود تجربه کاربری می‌شود. سئوی سایت معماری مراحل مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به انتخاب کلیدواژه هدف، تولید محتوای متنی و غیره اشاره کرد. شما می‌توانید به منظور آگاهی از اطلاعات بیش‌تر با کارشناسان مجموعه سئو در مشهد ارتباط برقرار نمائید.

سوالات متداول

 • در سئو سایت معماری چه خدماتی ارائه می‌شود؟

برای سئوی سایت معماری خدماتی از جمله افزایش رتبه کلیدواژه، اجرای لینک‌سازی حرفه‌ای، مشاوره سئوی سایت، آنالیز رقبا و غیره انجام می‌شود.

 • سئوی سایت معماری چه مزیتی دارد؟

از مزایای سئو وبسایت معماری می‌توان به افزایش ورودی سایت، بهبود رتبه کلیدواژه‌ها، افزایش درآمد و فروش بیش‌تر، مطرح شدن در بازار و غیره اشاره کرد.

در سئو سایت معماری چه خدماتی ارائه می‌شود؟

برای سئوی سایت معماری خدماتی از جمله افزایش رتبه کلیدواژه، اجرای لینک‌سازی حرفه‌ای، مشاوره سئوی سایت، آنالیز رقبا و غیره انجام می‌شود.

سئوی سایت معماری چه مزیتی دارد؟

از مزایای سئو وبسایت معماری می‌توان به افزایش ورودی سایت، بهبود رتبه کلیدواژه‌ها، افزایش درآمد و فروش بیش‌تر، مطرح شدن در بازار و غیره اشاره کرد.