امتیاز شما به این مقاله

امروزه طراحی سایت برای تمام کسب و کارها از جمله کسب و کارهای خارجی ضروری است. با طراحی سایت می‌توان با کم‌ترین هزینه، برندینگ شرکت یا سازمان را به بهترین نحو انجام داد. با توجه به هزینه‌های بالای طراحی سایت در خارج از کشور، بسیاری از مدیران برای طراحی شرکت‌های خارجی و بین‌المللی به همکاری با طراحان سایت ایرانی روی می‌آورند. در این مطلب به بررسی نکات مختلفی در مورد طراحی سایت خارجی می‌پردازیم و توصیه می‌کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت طراحی سایت خارجی

طراحی وبسایت خارجی نوعی تصویر بصری برای شرکت خارجی است که مشکل جذب مخاطب را برای کسب و کار خارج از کشور حل می‌کند. همچنین طراحی سایت خارجی باعث می‌شود که اعتماد بازدیدکنندگان نسبت به شرکت و محصولات یا خدمات آن جلب گردد. ساخت سایت خارجی برای هر شرکت و سازمانی در صورت رعایت محتوای بصری، به نوعی فلسفه شرکت و هویت شرکتی را نشان می‌دهد.

طراح سایت در راستای طراحی وبسایت خارجی از گرافیک و رنگ‌ها به منظور نشان دادن سیاست شرکت، فلسفه کسب و کار و نگرش به مشتریان استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که طراحی وبسایت خارجی با استفاده از نتایج تحقیقات بازاریابی و بازار خریداران احتمالی شرکت ایجاد می‌شود. طراحی سایت خارجی در ایران نیز امکان‌پذیر است و برای اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان مجموعه آرنیک وب ارتباط برقرار کنید.

مراحل طراحی سایت خارجی

مراحل طراحی سایت خارجی عبارتند از :

  1. تجزیه و تحلیل

در مرحله اول، تیم طراحی سایت جلساتی را با مشتری هماهنگ می‌کند تا پس از بررسی نیازها و درخواست‌های مشتری، یک داکیومنت ایجاد شود.

  1. طراحی موکاپ و دمو اولیه

سپس تیم طراحی سایت بر اساس سلیقه مشتری و ایده‌پردازی تیم تحلیل، یک موکاپ و دمو اولیه گرافیکی طراحی می‌کند.

  1. طراحی قالب سایت

در مرحله بعد تیم فرانت قالب وبسایت را سازگار با موبایل، تبلت و دسکتاپ طراحی می‌کند.

  1. طراحی پنل مدیریت و پویاسازی

در این مرحله پنل مدیریت وبسایت خارجی به منظور بارگزاری و مدیریت سایت بر طبق امکانات درخواستی مشتری، سفارشی‌سازی می‌شود.

  1. تست و دیباگ سایت

در مرحله آخر طراحی سایت خارجی نیز سایت تکمیل می‌شود و سپس تیم تست و تحلیل، عملکرد وبسایت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

طراحی سایت خارجی1

سخن پایانی

در این مقاله در مورد طراحی سایت خارجی صحبت کردیم و مراحل مختلفی که برای طراحی یک سایت خارجی انجام می‌شود را مورد بررسی قرار دادیم. وبسایت خارجی باید از ویژگی‌های طراحی سایت از جمله انعطاف‌پذیری، سئوی سایت، سرعت لود بالای صفحات، طراحی سایت ریسپانسیو و غیره برخوردار باشد. چنانچه قصد طراحی یک وبسایت خارجی را دارید و یا می‌خواهید اطلاعات بیش‌تری کسب کنید، توصیه می‌نمائیم که با مجموعه طراحی سایت در مشهد در ارتباط باشید.

سوالات متداول

  • طراحی سایت خارجی چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به حساسیت‌های مخاطبان خارجی یک کشور، طراحی سایت‌های خارجی تقریبا 2 الی 3 ماه به طول می‌انجامد.

  • هزینه طراحی سایت‌های خارجی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت‌های خارجی به عوامل مختلفی از جمله امکانات مورد نیاز مشتری، تعداد زبان‌های مورد نیاز برای سایت، قالب و ظاهر سایت، تکنولوژی‌های استفاده شده در سایت، هاست و دامنه سایت و غیره اشاره کرد.

طراحی سایت خارجی چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به حساسیت‌های مخاطبان خارجی یک کشور، طراحی سایت‌های خارجی تقریبا 2 الی 3 ماه به طول می‌انجامد.

هزینه طراحی سایت‌های خارجی چقدر است؟

قیمت طراحی سایت‌های خارجی به عوامل مختلفی از جمله امکانات مورد نیاز مشتری، تعداد زبان‌های مورد نیاز برای سایت، قالب و ظاهر سایت، تکنولوژی‌های استفاده شده در سایت، هاست و دامنه سایت و غیره اشاره کرد.