امتیاز شما به این مقاله

داشتن یک سایت برای هر کسب و کاری مفید بوده و باعث پیشرفت مجموعه می‌شود که در برخی موارد به دلیل هزینه‌های بالا باعث منصرف شدن مدیر یا مسئول مجموعه می‌گردد. ولی برای ساختن یک وبسایت مناسب روش‌های مختلفی وجود دارد و حتی می‌توانید برای ساخت سایت رایگان اقدام کنید. در ادامه در رابطه با برخی از روش‌ها و ابزارها برای ساخت یک سایت به صورت رایگان توضیحاتی را خواهیم داد و توصیه می‌کنیم که تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

آیا ساخت سایت رایگان ممکن است؟

بسیاری از افراد به منظور تبلیغات و یا به اشتراک گذاشتن محصولات و خدمات خود، دست به طراحی سایت برای مجموعه خود می زنند.اگر شما هم قصد راه اندازی وبسایتی را دارید و می‌خواهید به صورت رایگان، یک سایت برای خود طراحی کنید، می‌توانید از ابزارها و سایت‌سازهای مختلفی کمک بگیرید.

هزینه بالای استخدام توسعه‌دهنده و مشکلات ارائه ایده و طرح اولیه باعث شده است که بسیاری از افراد ساخت سایت رایگان را ترجیح دهند. برای اینکه به صورت رایگان یک سایت راه‌اندازی کنید، می‌توانید چند راه حل را امتحان کنید که در ادامه با برخی از این سایت‌سازها آشنا می‌شوید.

بهترین ابزارها برای ساخت سایت رایگان

  • ویترین

در حالت کلی باید بگوئیم که هیچ سایت‌ساز رایگان فارسی در بازار نداریم که برای همیشه رایگان باشد و تنها وبلاگ‌ساز رایگان وجود دارد. سایت‌ساز ویترین یکی از بهترین سایت‌سازهای ایرانی است که شما می‌توانید به مدت 14 روز آن را در اختیار داشته باشید.

  • سایت‌ساز Wix

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ساخت سایت رایگان سایت‌ساز Wix است که شما می‌توانید با استفاده از قالب‌های طراحی سایت، بیش از 100 میلیون وبسایت راه‌اندازی کنید.

  • سایت‌ساز Hostinger

با استفاده از Hostinger و پرداخت مبلغی ناچیز معادل 1/99 دلار در ماه برای میزبانی، می‌توانید سایت‌سازهای مورد اعتماد خود را داشته باشید. Hostinger مجموعه‌ای از طرح های میزبانی قدرتمند و مقرون‌به‌صرفه را برای شما فراهم می‌آورد.

  • سایت‌ساز WordPress

وردپرس یکی از محبوب‌ترین سایت‌سازها است که شما برای راه‌اندازی یک وبلاگ موفق می‌توانید از آن استفاده کنید. شما در این سایت‌ساز تمام ابزارهایی که می‎خواهید یک سایت کامل را راه‌اندازی کنید، خواهید داشت.

ساخت سایت رایگان

سخن پایانی

همانطور که مشاهده کردید، برای اینکه یک سایت رایگان راه‌اندازی کنید، روش‌ها و ابزارهای مختلفی وود دارد که از آن جمله می‌توان به استفاده از سایت‌سازهای ویترین، Wix و وردپرس اشاره نمود. البته ساخت سایت رایگان معایبی را به همراه دارد که پائین بودن امنیت سایت یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. شما می‌توانید به منظور ساخت و طراحی سایت خود با طراحی سایت در مشهد و مجموعه آرنیک وب ارتباط برقرار کنید و تجربه یک سایت باکیفیت برای مجموعه خود را داشته باشید.

سوالات متداول

  • آیا برای ساخت وبسایت باید طراح سایت استخدام کرد؟

خیر، شما برای اینکه یک سایت داشته باشید، بدون نیاز به استخدام طراح سایت و تنها با چند ساعت وقت گذاشتن می‌توانید یک سایت طراحی کنید.

  • پس از ساخت سایت رایگان باید چه کارهایی انجام داد؟

پس از طراحی سایت باید روش‌هایی را برای ایجاد ترافیک و کسب درآمد از سایت خود به کار ببرید که بدین منظور می‌توانید تبلیغات و استفاده از سئوی سایت را امتحان کنید.

آیا برای ساخت وبسایت باید طراح سایت استخدام کرد؟

خیر، شما برای اینکه یک سایت داشته باشید، بدون نیاز به استخدام طراح سایت و تنها با چند ساعت وقت گذاشتن می‌توانید یک سایت طراحی کنید.

پس از ساخت سایت رایگان باید چه کارهایی انجام داد؟

پس از طراحی سایت باید روش‌هایی را برای ایجاد ترافیک و کسب درآمد از سایت خود به کار ببرید که بدین منظور می‌توانید تبلیغات و استفاده از سئوی سایت را امتحان کنید.