5/5 - (1 امتیاز)

با سئو تضمینی و توجه به روی کار آمدن سایت‌های مختلف، رقابت میان کسب و کارها نیز افزایش پیدا کرده است و هر کسب و کاری سعی می‌کند با ترفندهای مختلفی، سایت خود را در موتورهای جست‌وجو از جمله گوگل، در رنک بالایی قرار دهد. بدین منظور، خدمات سئو یا بهینه‌سازی سایت روی کار آمد که سایت‌ها با استفاده از این خدمات می‌توانند رتبه خود را در رنک گوگل ارتقا دهند. توصیه می‌کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات مهمی را در رابطه با سئو تضمینی در اختیار شما قرار دهیم.

سئو تضمینی چیست

به خدماتی که یک سئوکار یا شرکت سئو به منظور رسیدن به یک نتیجه یا رنک خاص در موتور جست‌وجو به کاربر قول می دهد، خدمات سئو تضمینی می‌گویند. در اکثر مواقع شرکت‌ها در صورت عدم موفقیت در این زمینه، هزینه‌هایی که کاربر پرداخت کرده است را به وی بازمی‌گردانند و معمولا برای سئوی تضمینی یک بازه زمانی مشخصی در نظر گرفته می‌شود.

مراحل سئو تضمینی

هر شرکتی به منظور سئوی تضمینی سایت، مراحلی را دنبال می‌کند که در این بخش به بررسی برخی از این مراحل می‌پردازیم :

  1. تحقیق کلمه کلیدی

کلمه کلیدی برای سایت هر شرکت یا مجموعه‌ای متفاوت است و برای تشخیص کلمه کلیدی صحیح حتما باید کارشناسان مجرب و خبره‌ای تحقیق آن را برعهده داشته باشند.

  1. برآورد هزینه سئوی سایت

کارشناس سئو یا شرکت سئو برای ارائه سئو تضمینی و رسیدن سایت به نتیجه مطلوب، در ابتدا هزینه یا قیمت سئوی سایت را به شما اعلام می‌کند.

  1. بهینه‌سازی سایت

در مرحله بعد، کارشناس سئو، فرآیند بهینه‌سازی On-Page سایت را شروع می‌کند و آیتم‌ها مختلفی بر روی سایت مورد نظر پیاده‌سازی می‌شود.

  1. تولید محتوا با اصول سئو

در این مرحله، انتشار محتوای متنی، عکس و فیلم با تمرکز بر کلمات کلیدی انجام می‌شود و باید کلمات کلیدی موثر و به اندازه کافی برای تولید محتوا انتخاب کرد.

  1. تدوین استراتژی Link Building

مرحله بعدی سئو تضمینی تعیین استراتژی بک لینک یا Off-Page است و با توجه به تجربه‌ای که مجموعه آرنیک وب دارد، کارشناسان این مجموعه می‌توانند، استراتژی‌های مناسبی را در زمینه سئوی سایت تضمینی پیاده‌سازی کنند.

  1. رسیدن به صفحه اول گوگل

با رعایت پیشنیازهای مهم برای سئوی تضمینی و صبر، سایت مورد نظر به صفحه نخست گوگل می‌رسد و پس از آن به منظور حفظ رتبه سایت، باید اقدامات لازم صورت گیرد.

سئو تضمینی

سخن پایانی

سئوی سایت یک مفهوم و موضوع پیچیده است و در بیش تر مواقع کارفرمایان ترجیح می‌دهند که در مورد نتایج و خروجی خدمات سئو مذاکره کنند. در صورتی که قصد آگاهی از اطلاعات بیش‌تر در مورد سئو تضمینی دارید، می‌توانید با مجموعه سئو در مشهد ارتباط برقرار کنید و از تجربه کارشناسان آرنیک وب بهره‌مند شوید.

 

سوالات متداول

  • سئو تضمینی سایت چگونه انجام می شود؟

هر کارشناس سئو یا شرکت سئو پس از بررسی کلمات کلیدی و سایت مورد نظر و همچنین بررسی رقبای سایت، سئوی تضمینی سایت را انجام می‌دهد.

  • چگونه به سئوی تضمینی سایت اعتماد کنیم؟

بدین منظور می‌توانید گزارش‌های ماهیانه یا دوره‌ای بگیرید و از روند رو به رشد سایت خود اطمینان حاصل نمائید.