4.9/5 - (8 امتیاز)

طراحی سایت صنعتی به شما کمک می‌کند بتوانید محتواهای مرتبط با کسب و کار خود را در آن آپلود کنید و ضمن قرار دادن اطلاعات مفید در اختیار کاربران آنان را با خدمات مجموعه خود آشنا نمایید. ما در کشور شاهد حضور پررنگ و تاثیرگذار صنایع مختلف هستیم که اغلب آن‌ها در بستر وب دارای یک وبسایت رسمی هستند.

منظور از طراحی سایت صنعتی چیست؟

چندان تفاوتی نمی‌کند که شما در چه بیزینسی مشغول به کار هستید و برای چه هدفی قصد دارید یک سایت اینترنتی برای خود تهیه نمایید. امروزه انتقال کسب و کار به بستر وب یکی از بهترین اقدامات صاحبان کسب و کارها است تا از این طریق بتوانند مجموعه و خدمات خود را به تعداد افراد بیشتری معرفی کنند.

کسب و کارهای صنعتی در حوزه کسب و کارهای بزرگ جای می‌گیرند که ملزم به برقراری ارتباط با دیگر بیزنس‌ها و مجموعه‌ها هستند. تفاوتی ندارد که شما در چه صنعتی فعالیت می‌کنید می‌توانید با طراحی یک سایت کاربردی موجب ارتقا و پیشرفت کاری خود شوید.

چرا برای کسب و کارهای صنعتی سایت طراحی کنیم؟

کسب و کارهای صنعتی همانند سایر مشاغل نیاز به دیده شدن دارند به همین دلیل بیشتر صاحبان صنایع مختلف تلاش می‌کنند با طراحی سایت صنعتی بخشی از مسیر موفقیت را طی نمایند. با طراحی چنین سایتی به خوبی می‌توان کاربران هدف را شناسایی کرده و مطابق نیاز آنان فعالیت کرد تا تعداد بازدیدکنندگان از سایت افزایش پیدا کند.

یک صنعت پیش از اینکه در مسیر موفقیت حرکت کند باید به دنبال روش‌هایی برای بزرگتر کردن مجموعه و ارتباط با افراد دیگر باشد. به عبارتی شما به عنوان صاحب یک کسب و کار صنعتی در درجه اول باید بتوانید توجه دیگر افراد را به سوی خود جلب کنید و یک بیزنس بزرگ راه‌اندازه نمایید. پس از آن برترین اقدام داشتن یک سایت کاربردی است تا بتوانید نوع فعالیت صنعتی خود را به سایرین معرفی کرده و خدمات را در سایت دسته‌بندی کنید.

برای طراحی سایت صنعتی چه مراحلی طی می شود؟

طراحی سایت‌های رسمی و اختصاصی برای بیزنس‌های بزرگ فرایندی پیچیده است که انجام آن تنها توسط طراحان حرفه‌ای سایت امکان‌پذیر خواهد بود. طراحی سایت صنعتی نیز از آن دسته طراحی سایت‌هایی است که ملزم به کدنویسی‌های دقیق و ایجاد یک قالب خاص و ویژه دارد. شما برای انجام این امر باید به سراغ طراحان حرفه‌ای سایت بروید و تمامی مراحل ساخت سایت را به آنان بسپارید. این طراحان پس از بررسی نوع هدف و انتظار شما از داشتن یک سایت صنعتی با استفاده از دانش فنی و تجربه کاری خود اقدام به طراحی سایت می‌کنند.

طراحی سایت صنعتی

ویژگی های مهم طراحی سایت صنعتی

همه سایت‌هایی که برای یک کسب و کار طراحی می‌شوند دارای امکانات، قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی هستند تا هم انتظارات صاحب سایت و هم انتظارات کاربران برآورده شود. در واقع ویژگی‌های یک سایت موجب تمایز آن سایت با دیگر صفحات اینترنتی و جلب نظر مخاطبان می‌شود. در طراحی سایت صنعتی شما باید ویژگی‌های مطلوبی را برای سایت خود در نظر بگیرید تا بتوانید رضایت باردیدکنندگان و مشتریان را جلب کنید.

در این بخش از مطلب شما را با چند مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های صنعتی آشنا می‌کنیم که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دسترسی آسان به محتوا
 • امکان برقراری ارتباط بین کاربران و صاحب سایت
 • طراحی بخش نظرات و پیشنهادات
 • ارائه توضیح کاملی از فعالیت صنعتی سایت مورد نظر و خدمات مرتبط با آن
 • در صورت فروش پروژه و خدمات پشتیبانی از تمامی کارت‌های بانکی
 • سرعت بالای سایت

برای انتخاب شرکت طراح سایت صنعتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

از آنجایی که طراحی سایت امری تخصصی است و نیاز به دارا بودن تجربه، مهارت و دانش فنی مربوط به حوزه دیجبتال دارد باید جهت طراحی سایت صنعتی خود به دنبال طراحان سایت حرفه‌ای باشید. مجموعه‌های متعددی در کشور جهت ارائه خدمات دیجیتالی و طراحی انواع سایت‌ها فعالیت می‌کنند که بدون شک یکی از برترین آن‌ها شرکت آرنیک وب است.

در این مجموعه طراحان سایت متعددی با دانش تخصصی و تجربه بالا فعالیت می‌کنند که می‌توانند در این مسیر همراه شما باشند. انتخاب طراح سایت مناسب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت سایت شما در حوزه صنعت داشته باشد و موجب پیشرفت و ارتقای شغلی شما شود. برخی از مهم‌ترین نکاتی که جهت انتخاب شرکت طراح سایت باید به آن توجه کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

 • توجه به میزان تجربه و سابقه کاری شرکت مورد نظر
 • بررسی رزومه کاری طراحان
 • توجه به سطح شهرت و محبوبیت شرکت طراح.
 • توجه به نظر افرادی که از این شرکت خدمات دیجیتالی دریافت کرده‌اند.

برای طراحی سایت صنعتی چه قابلیت هایی باید در نظر بگیریم؟

طراحی سایت صنعتی به خوبی می‌تواند شما را در مسیر پیشرفت و توسعه کسب و کارتان قرار داده و برای کاربران نیز مفید واقع شود. زمانی که شما به عنوان صاحب سایت بتوانید مطالب مفید و بروز مرتبط با صنعت کاری خود در سایت آپلود  کنید می‌توانید به سادگی توجه کاربران را به سوی خود جلب نمایید.

هر چه بیشتر به فکر ارتقای سایت صنعتی خود باشید در مدت زمان کوتاه‌تری می‌توانید به اهداف خود برسید و مخاطبان هدف را در بستر اینترنت شناسایی کنید. شما باید قابلیت‌هایی برای سایت صنعتی خود در نظر بگیرید که در نظر مخاطبان مفید و جالب واقع شود تا آنان را ترقیب به بازدید از صفحه شما یا بهره‌مندی از خدمات صنعتی شما کند. برخی از این قابلیت‌های کاربردی عبارتنداز:

 • قابلیت ارائه نظر و مشاهده نظرات سایر مشتریان یا کاربران
 • قابلیت برقراری ارتباط با صاحب سایت
 • قابلیت بروزرسانی یا اصلاح محتوای آپدیت شده
 • قابلیت تغییر دیزاین سایت

هزینه و قیمت طراحی سایت صنعتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت صنعتی با توجه به اینکه شما با چه هدفی اقدام به ایجاد این نوع سایت کرده‌اید و چه قابلیت‌ها، امکانات و ویژگی‌هایی برای آن در نظر گرفته‌اید مشخص می‌شود. شما برای انجام این امر باید روش طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید تا بتواند یک سایت جامع و پویا با برترین امکانات را داشته باشید.

از طرفی طراح سایت مورد نظر شما نیز با توجه به میزان حرفه‌ای بودن و تجربه کاری خود نرخی را به شما ارائه می‌کند. در این قسمت شما را با چند مورد از عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت‌های صنعتی آشنا می‌کنیم که عبارتنداز:

 • نرخ شرکت طراح سایت
 • امکانات و قابلیت‌های مورد انتظار شما جهت طراحی سایت
 • اختصاصی بودن یا نبودن سایت

سخن پایانی

بدون شک شرکت آرنیک وب یکی از بهترین شرکت‌های حال حاضر جهت ارائه خدمات اینترنتی به ویژه طراحی سایت‌های کسب و کار است. این مجموعه با دارا بودن متخصصین و طراحان فعال در حوزه ایجاد سایت و طراحی امکانات ویژه برای آن می‌تواند برترین انتخاب شما برای طراحی سایت صنعتی باشد. شما برای پیشرفت و توسعه کسب و کار صنعتی خود نیاز به یک سایت قوی و کاربردی دارید که می‌توانید مراحل ساخت و توسعه آن را به آرنیک وب بسپارید.