5/5 - (1 امتیاز)

 

امروزه داشتن یک وبسایت شخصی جزو نیازهای اصلی کسب و کار برای افراد حرفه‌ای به شمار می‌رود که با جست و جوی در اینترنت می‌توان به کسب و کار مورد نظر وصل شد. طراحی سایت شخصی به شما کمک می‌کند تا یک تصویر مناسب و حرفه‌ای از کسب و کار خود در دنیای آنلاین داشته باشید. کارشناسان آرنیک وب در این مقاله اطلاعات مهمی را در رابطه با ضرورت سایت شخصی و طراحی آن جمع آوری کرده‌اند و توصیه می‌نمائیم تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت شخصی چیست

طراحی وبسایت شخصی، راهکاری هوشمندانه در دنیای امروز محسوب می‌شود که در جهت برندسازی و نمایش فعالیت‌ها و خدمات مجموعه یا شرکت انجام می‌گردد. با اینکه شبکه‌های مجازی و اجتماعی یک تریبون قوی و موثر برای رسیدن به دستاوردهای مذکور به شمار می‌روند ولی باز هم امکانات منعطف و گسترده‌تر وبسایت را نمی‌توان دست کم گرفت. بدین ترتیب طراحی سایت شخصی برای افراد حرفه‌ای و مطرح یک ضرورت محسوب می‌شود.

 

مراحل طراحی سایت شخصی

  • هدف‌گذاری

در مرحله اول طراحی سایت شخصی باید ابتدا هدف از راه‌اندازی سایت را مشخص کنید. از اهداف راه‌اندازی سایت شخصی می‌توان به بیان نظرات شخصی، معرفی برند در فضای شغلی یا راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی اشاره نمود.

  • تحقیق

قبل از اینکه سایت شخصی خود را راه‌اندازی کنید، نمونه‌های مشابه سایت دوستان، همکاران و سایر سایت‌ها و همچنین تمام جوانب در تحقیقات اعم از قالب، طراحی و محتوای سایت را بررسی نمائید.

  • انتخاب قالب سایت شخصی

انتخاب قالب یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت شخصی است که شما از بین قالب‌های مختلف یکی را برای سایت خود برگزینید. انتخاب قالب از لحاظ گرافیکی و محتوایی با انتظارات شخصی و اهداف شما هماهنگ باشد.

  • انتخاب طرح گرافیکی سایت شخصی

در کنار محتوای غنی، طراحی گرافیکی و جذابیت بصری نیز بسیار مهم خواهد بود. از مؤلفه‌های مهم در طراحی گرافیک سایت شخصی می‌توان به رنگ، فونت، لوگو و شخصی‌سازی اشاره کرد.

  • انتخاب محتوا

شما باید در طراحی سایت خود سرفصل‌های محتوایی مورد نظر خود را مشخص کنید و بر اساس همان سرفصل‌ها، تولید محتوا را پیش ببرید.

طراحی سایت شخصی 2

سخن پایانی

در این مطلب اشاره کردیم که طراحی سایت شخصی باعث می‌شود که راهکاری به منظور اعتبارسازی بیش‌تر و فرصتی برای ارائه خدمات یا محصولات یک مجموعه یا شرکت شکل گیرد. سایت شخصی امکانات مختلفی اعم از صفحه اصلی سایت شخصی، بیوگرافی، نمونه کارها، وبلاگ، نظرات و غیره را دارد. از ویژگی‌های طراحی وبسایت شخصی می‌توان به خلاقانه بودن سایت، ریسپانسیو بودن، مدیریت آسان، رتبه سایت و غیره اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید به منظور طراحی وبسایت شخصی خود با مجموعه طراحی سایت در مشهد ارتباط برقرار کنید و از تجربه و راهنمائی کارشناسان مجموعه آرنیک وب بهره‌مند شوید.

 

سوالات متداول

  • طراحی سایت شخصی چه مزایایی دارد؟

از مزایای طراحی وبسایت شخصی می‌توان به معرفی رزومه و نمونه کارها، امکان ارائه خدمات یا محصولات، امکان ارائه مقالات علمی و آموزشی و غیره اشاره کرد.

  • هزینه طراحی وبسایت شخصی چقدر است؟

به منظور آگاهی از قیمت طراحی وبسایت شخصی می‌توانید با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار نمائید.

طراحی سایت شخصی چه مزایایی دارد؟

از مزایای طراحی وبسایت شخصی می‌توان به معرفی رزومه و نمونه کارها، امکان ارائه خدمات یا محصولات، امکان ارائه مقالات علمی و آموزشی و غیره اشاره کرد.

هزینه طراحی وبسایت شخصی چقدر است؟

به منظور آگاهی از قیمت طراحی وبسایت شخصی می‌توانید با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار نمائید.