امتیاز شما به این مقاله

منظور از سایت آماده، وبسایتی است که طراحی و آماده‌سازی آن توسط تیم توسعه انجام می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این صورت کاربران بدون اینکه اقدامات پیچیده‌ای انجام دهند و یا مهارتی داشته باشند، می‌توانند کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند. وبسایت‌های آماده طرح‌بندی‌ها، ویژگی‌ها و ادغام‌های آماده دارند و کمک می‌کنند که به سرعت هر سایتی را اجرا نمائید. کارشناسان مجموعه طراحی سایت در مشهد در این مطلب اطلاعات مفیدی را در مورد سایت آماده وردپرس جمع‌آوری کرده‌اند که توصیه می‌نمائیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

سایت آماده وردپرس چیست

سایت آماده وردپرس در واقع همان سایت آماده‌ای است که در قالب وردپرس طراحی می‌شود و با استفاده از آن می‌توان سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، پزشکی و غیره را تولید کرد.

مزایای سایت آماده وردپرس

از مزایای خرید سایت و قالب آماده وردپرس می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • استفاده از تمام امکانات مورد نیاز

استفاده از سایت آماده باعث می‌شود که بتوانید تمام از امکانات لازم بدون نیاز به هیچ چیز اضافه دیگری استفاده کنید.

  • داشتن سایتی مطمئن

اگر از سایت آماده در قالب وردپرس استفاده کنید، دیگر نگرانی بابت دیباگ و طراحی ابتدائی سایت نخواهید داشت و می‌توانید بیش‌تر تمرکز خود را بر روی مارکتینگ، فروش بیش‌تر و برندینگ بگذارید.

  • تعرفه مناسب

استفاده از سایت آماده وردپرس باعث می‌شود که در زمان صرفه‌جوئی شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سایت خود را راه‌اندازی کنید. همچنین هزینه‌ها نیز نسبت به طراحی اختصاصی کاهش می‌یابد و تنها هزینه پیاده‌سازی و درج اطلاعات را پرداخت می‌نمائید.

معایب سایت آماده وردپرس

البته استفاده از سایت آماده ممکن است که معایبی نیز داشته باشد که بزرگ‌ترین عیب آن، این است که نمی‌توان تغییرات گسترده‌ای را در قالب ورپرس انجام داد. پس از مدتی که سایت مورد نظر قدیمی شود، باید هزینه‌ای را برای طراحی قالب اختصاصی بپردازید. در سایت آماده وردپرس نمی‌توانید تغییرات زیادی را انجام دهید و تنها متن و عکس‌های قالب در دسترس خواهند بود. از طرفی با اینکه هزینه طراحی سایت آماده کم‌تر است، ولی باید سالانه مبلغی را پرداخت کنید. البته شما می‌توانید درآمد بالایی از سایت داشته باشید که پرداخت چنین هزینه‌های سالیانه‌ای برای مجموعه شما ناچیز خواهد بود.

سایت آماده وردپرس1

سخن پایانی

در این مقاله، اطلاعات مفیدی را در مورد سایت آماده وردپرس توضیح دادیم و مشاهده کردید که سایت آماده یعنی شرکتی به طراحی یک سایت به صورت تخصصی بپردازد و آن را در اختیار کاربران مختلفی قرار دهد. وبسایت آماده در واقع نوعی سیستم تولید محتوای اختصاصی به همراه قالب اختصاصی است که کاربران مختلفی از آن استفاده می‌کنند. در صورت آگاهی از اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با کارشناسان مجموعه آرنیک وب در تماس باشید.

سوالات متداول

  • نحوه درج محتوا در سایت آماده وردپرس چگونه است؟

درج محتوا در این سایت‌ها به راحتی انجام می‌شود که نیازی به آموزش ندارد و بدین منظور می‌توانید با کارشناسان آرنیک وب ارتباط برقرار کنید.

  • راه‌اندازی سایت آماده با قالب وردپرس چقدر زمان می‌برد؟

معمولا 24 ساعت زمان می‌برد که امور تخصصی آن را می‌توانید به کارشناسان ما بسپارید.