5/5 - (3 امتیاز)

فرآیند بهینه‌سازی سایت که سئو نام دارد، به سایت شما کمک می‌کند تا ترافیک شبکه زیادی داشته باشد. سئو یا بهینه‌سازی سایت، مبحث بسیار گسترده ای است که باعث می‌شود تا مخاطبین زیادی به مجموعه یا شرکت شما جذب شوند و در نتیجه درآمد بالایی را نتیجه می‌دهد. در این مطلب به بررسی تعرفه خدمات سئو سایت می‌پردازیم و توصیه می‌کنیم که تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

تعرفه خدمات سئو چیست

بی‌شک هر متخصص سئویی یک استراتژی تعیین بودجه برای سئوی سایت در نظر می‌گیرد و برای محاسبه تعرفه خدمات سئو یک لیست از هزیه تولید محتوا، رپورتاژ، بک لینک و غیره به شما ارائه می‌دهد. در صورتی که سئوی وبسایت به صورت پیشرفته باشد و یا هزینه‌هائی برای سوشال سیگنال، PBN و غیره در آن قرار بگیرد، هزینه‌های بیش‌تری را باید پرداخت کنید.

تمام این موارد و هزینه‌ها در صورتی ممکن خواهد بود که سرعت سایت و سئو تکنیکال سایت مورد نظر مشکلی نداشته باشد. در غیر این صورت به منظور برطرف کردن این مشکلات باید هزینه‌هایی را برای هزینه خدمات افزایش سرعت سایت و سئو تکنیکال پرداخت کنید.

انواع مدل های تعرفه خدمات سئو

در این بخش به معرفی انواع مدل های تعرفه خدمات سئو می‌پردازیم :

  • قیمت ساعتی سئو

قیمت‌گذاری در این روش بر اساس زمانی که متخصص سئو بر روی سایت شما کار می‌کند، صورت می‌گیرد. این مدل از تعرفه خدمات، برای افراد فریلنسر مناسب است که می‌تواند به صورت حضوری و یا دورکاری، سئوی سایت شما را انجام دهد.

  • هزینه نگهداری و پشتیبانی ماهیانه سئو سایت

هنگامی که می‌خواهید به منظور سئوی سایت خود با یک شرکت همکاری کنید، تعرفه خدمات سئو اغلب به صورت ماهیانه صورت می‌گیرد. این ساختار هزینه‌ای در بین آژانس‌های سئو یا شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ طرفدار زیادی دارد و در آن سئوی سایت به صورت 0 تا 100 انجام می‌شود.

  • هزینه سئو سایت به صورت پروژه‌ای

در برخی موارد، شرکت‌ها یا متخصصین سئوی وبسایت، قیمت تمام شده یک پروژه را در لیست قیمت سئو لحاظ می‌کنند. بدین منظور، هزینه 0 تا 100 پروژه موردنظر در قبال انجام تمام موارد سئوی سایت، محاسبه می‌شود. این رویه در بین کارفرمایان بیش‌ترین محبوبیت را دارد که باعث می‌شود کارفرما درگیر مسائل مختلف نگردد.

تعرفه خدمات سئو1

سخن پایانی

همانطور که در این مطلب اشاره کردیم، تعرفه خدمات سئو را نمی‌توان به صورت دقیق اندازه‌گیری کرد. ولی از عوامل مختلفی که بستگی دارد می‌توان به رتبه سایت رقبا، کلمات کلیدی، ایجاد یا بهینه‌سازی بلاگ و غیره اشاره نمود. در صورتی که قصد آگاهی بیش‌تر در رابطه با تعرفه خدمات سئوی سایت را دارید، می‌توانید با مجموعه سئو در مشهد ارتباط برقرار نمائید.

سوالات متداول

  • تعرفه خدمات سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

از مهم‌ترین عواملی که تعرفه سئوی سایت به آن بستگی دارد، می‌توان به رتبه رقبا، انتخاب کلمات کلیدی، ایجاد یا بهینه کردن بلاگ و غیره اشاره کرد.

  • پرداخت هزینه سئوی سایت به چه صورت است؟

برای پرداخت هزینه سئوی سایت، در ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه از شما دریافت می‌شود و سپس طی یک یا دو مرحله، تسویه صورت می‌گیرد.

تعرفه خدمات سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

از مهم‌ترین عواملی که تعرفه سئوی سایت به آن بستگی دارد، می‌توان به رتبه رقبا، انتخاب کلمات کلیدی، ایجاد یا بهینه کردن بلاگ و غیره اشاره کرد.

پرداخت هزینه سئوی سایت به چه صورت است؟

برای پرداخت هزینه سئوی سایت، در ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه از شما دریافت می‌شود و سپس طی یک یا دو مرحله، تسویه صورت می‌گیرد.