امتیاز شما به این مقاله

اگر در دسته افرادی قرار دارید که سر و کار شما با اینترنت زیاد است، حتما تا به حال نام کلمه ووکارمرس را زیاد شنیده‌اید. چنانچه بخواهیم مفهوم جمله ووکامرس چیست را برای شما شرح دهیم به طور واضح باید بیان کنیم ووکامرس یک افزونه فروشگاه‌ساز وردپرسی است.

اگر قصد راه‌اندازی یک فروشگاه را داشته باشید، می‌توانید با استفاده از افزونه ووکامرس به راحتی فروشگاه آنلاین خود را بسازید. توصیه می‌کنیم چنانچه به دنبال کسب اطلاعات جامع‌تری در خصوص ووکامرس هستید ما را تا انتهای اسن مقاله همراهی نمایید تا به معرفی این افزونه کاربردی بپردازیم.

افزونه ووکامرس چیست

به طور کلی ووکامرس یک افزونه بسیار شناخته‌شده در دنیای وب است که برای سیستم مدیریت وردپرس بوده و به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای خود یک فروشگاه آنلاین بسازند. ممکن است شما نیز قصد راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین را داشته باشید تا بتوانید محصولات خود را در تمامی نقاط کشور به فروش رسانده و با افراد ارتباط برقرار کنید.

در این حین شما می‌توانید با استفاده از افزونه ووکامرس که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ روی کار آمد محصولات خود را به فروش بگذارید. اگر بخواهیم بسیار واضح‌تر مفهوم این عنوان که ووکامرس چیست را برای شما شرح دهیم باید بگوییم این افزونه یک افزونه راحت فروشگاه‌ساز است. شما با استفاده از این افزوده می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را بسازید و همچنین نوع پرداخت و شرایط ارسال خود را نیز تعیین کنید.

ویژگی ها و امکانات افزونه ووکامرس

در بخش پیشین شما را با مفهوم این عنوان که ووکامرس چیست آشنا کردیم حال در این بخش می‌خواهیم شما را با مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های این افزونه آشنا کنیم. به طور کلی برخی از مهم ترین امکانات و ویژگی‌های افزونه ووکامرس عبارتند از :

  • امکان ایجاد فیلدهای سفارشی به منظور جمع‌آوری اطلاعات اضافی از مشتریان
  • پشتیبانی از انواع مختلف پرداخت از جمله پرداخت‌های آنلاین، کارت به کارت، نقدی و غیره
  • نمایش محصولات مرتبط به مشتریان
  • گزارشات دقیق از فروش
  • پشتیبانی از مراحل مختلف سفارش
  • امکان ایجاد کوپن تخفیف و تنظیم شرایط استفاده از آن
  • پشتیبانی از انواع مختلف حمل و نقل اعم از پست ویژه، پیک، پست پیشتاز و غیره

ووکامرس چیست؟

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با مفهوم عنوان ووکامرس چیست آشنا کنیم تا بتوانید با علم بر این عنوان چنانچه قصد ساخت فروشگاه آنلاین را دارید از امکانات این افزونه بهره‌مند شوید. دنیای وب بسیار پیچیده و پرکاربرد است و می‌تواند سودآوری فراوانی نیز برای فعالان در این حوزه به همراه داشته باشد. برای مثال طراحی سایت در مشهد طرفدار فراوانی دارد و طراحان سایت در این شهر موقعیت شغلی بسیار ویژه‌ای دارند. توصیه می‌کنیم چنانچه به دنبال کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص این عنوان هستید به سایت آرنیک وب مراجعه کنید.

سوالات متداول

  • ووکامرس چیست و چه کاربردی دارد؟

ووکامرس یک افزونه پرکاربرد در زمینه ساخت فروشگاه آنلاین است که می‌تواند برای شما شرایطی را فراهم آورد تا به راحتی محصولات خود را به فروش بگذارید.

  • آیا ووکامرس دارای افزونه‌های رایگان نیز خواهد بود؟

بله، ووکامرس افزونه‌های رایگانی نیز دارد که شامل نمایش امتیازات، نمایش موجودی محصولات، ایجاد فیلدهای اضافی، پشتیبانی از انواع مختلف واحدهای پولی و غیره می‌شود.

ووکامرس چیست و چه کاربردی دارد؟

ووکامرس یک افزونه پرکاربرد در زمینه ساخت فروشگاه آنلاین است که می‌تواند برای شما شرایطی را فراهم آورد تا به راحتی محصولات خود را به فروش بگذارید.

آیا ووکامرس دارای افزونه‌های رایگان نیز خواهد بود؟

بله، ووکامرس افزونه‌های رایگانی نیز دارد که شامل نمایش امتیازات، نمایش موجودی محصولات، ایجاد فیلدهای اضافی، پشتیبانی از انواع مختلف واحدهای پولی و غیره می‌شود.